سوالات واقعی آزمون سلپیپ کانادا

۲۴ آزمون سلپیپ در محیط کاملا شبیه سازی شده

آزمون CELPIP برای مهاجران کانادا

آزمون سلپیپ مخفف عبارت (Canadian English Language Proficiency Index Program) به معنای برنامه شاخص مهارت زبان انگلیسی کانادایی است. این آزمون مهارت شرکت کننده ها را در چهار سطح شنیداری (LISTENING) خواندن (READING) نوشتن (WRITING) و صحبت کردن (SPEAKING) ارزیابی می کند.

Practice Tests

پک سلپیپ

۱,۴۰۰,۰۰۰تومان
  • نمونه پاسخ برای سوالات Speaking
  • نمونه پاسخ برای سوالات Writing
  • شامل 12 پک سوالات اصلی
  • ترنسکریپت بخش Listening
  • سوالات واقعی
  • اشتراک ۳ ماه
  • مرور سوالات به تعداد نامحدود
برای پرداخت ارزی یا مشکل در پرداخت لطفا به تلگرام پشتیبانی پیام بدهید.
celpip

CELPIP-General Practice Tests, Sets 1, 2, 3, 4 ,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 and 12 (Online)

پلن طلائی

  • پکیج کامل
  • دسترسی به پاسخ همه سؤالات

سوالات متداول

پس از ۳ یا ۴ روز کاری نتیجه اعلام میشود. در صورتی که نتیجه آزمون بعد از این مدت اعلام نشد با سنتر آزمون تماس بگیرید.

در صورتی که نسبت به نتیجه آزمون اعتراض داشته باشید، تا 6 ماه پس‌ از زمان اعلام نتایج فرصت اعتراض خواهید داشت. نتایج نیز 1 تا 2 هفته پس از تاریخ ثبت اعتراض مشخص می شوند.

برای انتقال جلسه آزمون CELPIP، باید به حساب CELPIP خود وارد شوید. در زیر عنوان “Upcoming test” ، روی “Actions” کلیک کنید، سپس روی “Transfer to a different sitting” کلیک کنید. در پایان می توانید آزمون خود را به تاریخ، زمان یا مکان دیگری منتقل کنید:
اگر نمی توانید در جلسه آزمون خود شرکت کنید، می توانید به جلسه آزمون دیگر (در همان نوع آزمون) در حساب CELPIP خود منتقل کنید.
اگر درخواست انتقال شما حداقل هفت روز قبل از تاریخ جلسه آزمون توسط سازمان سلپیپ دریافت شود, درخواست انتقال شما پذیرفته میشود و شما ملزم به پرداخت هزینه انتقال ۵۰ دلار کانادا به اضافه مالیات بر مبنای هر استان خواهید بود.
اگر درخواست انتقال شما کمتر از هفت روز قبل از تاریخ جلسه آزمون توسط سنتر آزمون دریافت شود، با خدمات مشتریان به شماره 778-327-6854 یا info@celpip.ca تماس بگیرید.
ممکن است بنا به صلاحدید خود از شما بخواهند که درخواست انتقال خود را با اسناد مناسب (مثلاً یادداشت پزشک) موجه کنید.

در صورتی که درخواست برای لغو آزمون توسط پاراگون(موسسه برگزار کننده آزمون) ۷ روز قبل از تاریخ آزمون دریافت شود، موسسه پاراگون ۵۰ درصد از مبلغ پرداخت شده شما را ریفاند خواهد کرد.
درخواست لغو آزمون در صورتی که به تاریخ آزمون شما کمتر از ۷ روز باقی مانده باشد، قابل قبول نخواهد بود. برای لغو آزمون مراحل زیر را در سایت آزمون (اکانت خود) انجام دهید:
۱- وارد اکانت خود در سایت CELPIP شوید
۲- در “Upcoming test” بر روی Actions کلیک کنید و سپس “Cancel test registration” رو کلیک کنید.
۳- در پایان از شما خواسته می شود آزمون خود را لغو کنید.

اگر فکر می کنید آزمون شما اشتباه ارزیابی شده است، می توانید با پرداخت هزینه اضافی (۵۰ دلار کانادا) برای ارزیابی مجدد درخواست دهید.
اگر سطح CELPIP برای هر مهارتی که مجدداً ارزیابی شده است تغییر کند، هزینه ارزیابی مجدد برای آن مؤلفه بازپرداخت خواهد شد.
اگر فکر می کنید که نتیجه آزمون شما نادرست است، می توانید برای ارزیابی مجدد، تا مدت 6 ماه پس از تاریخ آزمون خود درخواست دهید.
این فرآیند را می توان با استفاده از حساب CELPIP خود انجام داد.
برای ارزیابی مجدد هر مهارت آزمون، باید هزینه ای جدا پرداخت کنید.
دقت داشته باشید در ارزیابی مجدد دو بخش Listening و Reading بعید است که نمرات آنها تغییر کند زیرا این دو بخش دارای رتبه بندی رایانه ای هستند (پاسخ های مشخصی دارند و توسط رایانه تصحیح می شوند).
در صورتی که در ارزیابی مجدد نمره شما تغییر کنذ هزینه پرداخت شده برای ارزیابی مجدد ریفاند خواهد شد و در غیر اینصورت ریفاندی انجام نخواهد شد.

پس از ۴ روز کاری میتوانید در آزمون بعدی ثبت نام کنید. در صورتی که زودتر از ۴ روز ثبت نام کنید موسسه پاراگون آن را لغو خواهد کرد.
Illustration
Top